Онлайн-зустріч з майбітніми абітурієнтами

24.04.2020

24 квітня 2020 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами. Зі школярами спілкувалися декан факультету, доцент кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій Юрій Фургала, заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки Андрій Лучечко, завідувач кафедри системного проектування Роман Шувар, голова профбюро студентів факультету Олена Зьола, випускник факультету, головний системний інженер Львівського відділення компанії «Infineon» Володимир Бігдай та відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський.

Декан розповів майбутнім абітурієнтам про особливості навчального процесу на факультеті, а також зазначив, що факультет активно співпрацює з провідними українськими та світовими компаніями: Львівський ІТ Кластер, «Infopulse», «Softserve», «GlobalLogic», «Epam» та інші. Відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський розповів про особливості цьогорічної вступної кампанії.

Заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки Андрій Лучечко детально розповів школярам про освітню програму “Сенсорні та діагностичні електронні системи” (Sensor and Analitical systems) спеціальності «153 – Мікро- та наносистемна техніка», зокрема про особливості навчання на даній спеціальності та перспективи працевлаштування випускників. У своїй розповіді заступник декана наголосив на тому, що саме ця спеціальність дає студентам глибоку фундаментальну та технічну підготовку.

Випускник факультету, який навчався за напрямом підготовки “Мікро- та наноелектроніка” (сьогодні спеціальність 153-Мікро та наносистемна техніка), головний системний інженер Львівського відділення компанії «Infineon» Володимир Бігдай поділився зі школярами секретами успішного працевлаштування.

Олена Зьола розповіла майбутнім студентам про проживання в гуртожитку, організацію творчих, розважальних та спортивних заходів, роботу студентської ради і профбюро, а також про «Franko IT-Day», у якому традиційно беруть участь студенти і викладачі факультету електроніки та комп’ютерних технологій, а також представники провідних українських IT-компаній.

Фото: пресцентр ЛНУ ім. І. Франка.